Komentarz do ustawy o ekonomii społecznej

Komentarz do ustawy o ekonomii społecznej

Mamy przyjemność poinformować, że na stronie Departamentu Ekonomii Społecznej pojawiła się nowa ważna publikacja dotycząca ekonomii społecznej. Jest to komentarz do ustawy o ekonomii społecznej napisany przez Anetę Stachowicz, Jakuba Szewczyka i Pawła Wiśniewskiego.

Publikacja ta oferuje obszerne i szczegółowe omówienie istotnych aspektów ustawy o ekonomii społecznej, która odgrywa kluczową rolę w rozwoju i promocji tego ważnego obszaru. Autorami komentarza są doświadczeni eksperci w dziedzinie ekonomii społecznej, a nadzór merytoryczny nad publikacją został sprawowany przez Dyrektorkę Departamentu Ekonomii Społecznej, Andżelikę Wardęgę.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony internetowej Departamentu Ekonomii Społecznej, gdzie można pobrać tę publikację i zapoznać się z jej treścią. Wierzymy, że stanowi ona cenne źródło informacji i może stanowić inspirację dla praktyków, badaczy, studentów i wszystkich zainteresowanych zgłębianiem tematyki ekonomii społecznej.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tą nową publikacją i wykorzystania jej w celu lepszego zrozumienia oraz promowania ekonomii społecznej jako istotnego elementu gospodarki.

KOMENTUJ: