Paweł Bednarz

Zajmuje się gospodarką i biznesem od 2008 roku. Pisał dla Dziennika Gazety Prawnej, Onetu, Business Insider Polska, Forbes oraz Wprost. Pracował jako wydawca i producent w TVN 24 BiŚ oraz TVN CNBC. Współpracował także z magazynem „The New Yorker” i laureatem nagrody Pulitzera – Jake’iem Halpernem.

Teksty autora:

Michał Giersz

Dziennikarz telewizji Polsat, gospodarz programu Nowy Dzień z Polsat News, reporter. Skoncentrowany na sprawach politycznych, gospodarczych, społecznych i zagadnieniach międzynarodowych. Po godzinach maratończyk i miłośnik podróży do Azji Południowo-Wschodniej.

Teksty autora:

Agata Jankowska

Agata Jankowska – redaktorka prowadząca portal Ekonomiaspoleczna.pl. Dziennikarka specjalizująca się w tekstach o tematyce społecznej. Wieloletnia autorka tygodnika Wprost, wcześniej związana z Przekrojem, publikowała również w Wysokich Obcasach oraz Elle.

Teksty autorki:

Filip Konopczyński

Filip Konopczyński – Współzałożyciel Fundacji Kaleckiego. Prawnik i kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Realizował projekty badawcze i edukacyjne m.in. dla Institute For New Economic Thinking, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Narodowego Banku Polskiego, Uniwersytetu Warszawskiego czy Rzecznika Praw Obywatelskich. Publikował w Gazecie Wyborczej, Przekroju, Oko.press, Newsweeku, Magazynie Kontakt, Kulturze Liberalnej, Res Publice Nowej.

Teksty autora:

Hubert Walczyński

Nauczyciel ekonomii w liceum, publicysta, redaktor Magazynu Kontakt. Interesuje się socjologią nauk społecznych.

Teksty autora: