Ekonomiaspoleczna.pl objęła patronat nad turniejem Warsaw Negotiation Round 2023

Ekonomiaspoleczna.pl objęła patronat nad turniejem Warsaw Negotiation Round 2023

Ekonomiaspoleczna.pl z przyjemnością ogłasza objęcie patronatu nad Warsaw Negotiation Round 2023, jednym z najważniejszych wydarzeń dla młodych ludzi zainteresowanych negocjacjami i mediacją.

Warsaw Negotiation Round to inicjatywa organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Negocjator działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, skupiająca się na rozwijaniu umiejętności interpersonalnych i skutecznego rozwiązywania konfliktów.

Jest jedynym tego typu wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej i drugim na świecie pod względem liczby uczestników międzynarodowym turniejem negocjacyjnym. Ich zmagania ocenia profesjonalne jury, w którym zasiadają uznani zagraniczni eksperci min. z Harvardu czy Oxfordu.

Jako portal ekonomiaspoleczna.pl, dążymy do promowania etycznego i odpowiedzialnego biznesu oraz rozwoju społecznie odpowiedzialnych inicjatyw. Zdecydowaliśmy się objąć patronat nad tym wydarzeniem, ponieważ uważamy, że zdolność do negocjowania i skutecznego rozwiązywania konfliktów jest niezwykle ważna w biznesie i życiu codziennym.

Jesteśmy przekonani, że turniej Warsaw Negotiation Round 2023 przyczyni się do rozwoju umiejętności negocjacyjnych i mediacji nie tylko wśród studentów, ale także wśród wszystkich uczestników i obserwatorów. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejną edycję turnieju i już teraz gratulujemy organizatorom doskonałej pracy!

 

KOMENTUJ: